Rok globalnych inspiracji – mijają 4. urodziny gdańskiego STARTERA

365 dni, ponad 150 wydarzeń i 10 tysięcy gości. To bilans, zakończonego w styczniu, czwartego roku intensywnych działań Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER. W tym czasie, oprócz znanych projektów rozwijających przedsiębiorczość, powstały nowe inicjatywy, które szybko wrosły w innowacyjną tkankę miasta.

Nauka po ludzku – przystępny polski podręcznik o naukach medycznych od A do Z

Książka „Pomysł – Badanie – Publikacja" jest dostępna za darmo! Poradnik naukowy dla studentów kierunków medycznych może być Twój

Innowacje społeczne we wzornictwie przemysłowym

już od 31 marca 2016 roku w Warszawie dwudniowa, IX Międzynarodowa Konferencja z cyklu Innowacyjność i kreatywność w gospodarce.

Wsparcie unijne na innowacyjne projekty - Kredyt na innowację technologiczną – spotkanie informacyjne, 15 grudnia br.

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne dotyczące Kredytu na innowację technologiczną czyli wsparcia unijnego na innowacyjne projekty.

Już jest! Raport o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce

A w raporcie m.in. porównanie informacji o polskich pracodawcach ze średnią unijną, przeciętny polski pracodawca jest o dwa lata młodszy, lepiej wykształcony i częściej jest kobietą. Struktura MSP zaczyna się pomału upodabniać do unijnej. Jednak niektóre procesy przebiegają bardzo wolno. Potencjał drzemie w działalności międzynarodowej.

Kapitał Ludzki, Narodowa Strategia SpójnościPomorskie w UniiUnia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.