ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - święto tych, którzy nie boją się ryzyka i przełamują bariery

$image_alt

16 listopada rusza ósma edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego na świecie wydarzenia promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw.
Global Entrepreneurship Week to już właściwie międzynarodowy ruch społeczny. To inicjatywa wyjątkowa, bo gromadząca instytucje państwowe i pozarządowe, firmy, szkoły i uniwersytety działające na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Wszystkie te podmioty przez jeden tydzień w roku organizują bezpłatne szkolenia, wykłady i debaty, które wspierają rozwój przedsiębiorczości w danym kraju. Od czasu pierwszej edycji w 2008 roku, inicjatywa rozszerzyła się na 150 państw, angażując blisko 10 milionów ludzi. 

ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI to największe na świecie wydarzenie promujące przedsiębiorczość jako postawę i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Każdego listopada przez cały tydzień odbywa się szereg różnorodnych, bezpłatnych wydarzeń, w których wszyscy zainteresowani mogą brać udział i poszerzać swoje horyzonty, zdobywać wiedzę i rozwijać pasje.

Interesują Cię najnowsze trendy w Business Intelligence, Big Data czy Machine Learning? Chcesz spotkać twórców Angry Birds, a może masz ochotę na śniadanie biznesowe w znakomitym towarzystwie, m.in. Duckie Deck oraz Nozbe? Jeśli rozwijasz startup i potrzebujesz wsparcia, by obrać właściwy kurs, skorzystaj z wiedzy Agnieszki Oleszczuk-Widawskiej, Michała Jaskólskiego czy Kancelarii Cytowski&Partners.

 

Weź udział w bezpłatnych szkoleniach, debatach i konkursach o tematyce przedsiębiorczości
Poznaj inspirujących ludzi Odkryj swoje mocne strony i wykorzystaj swój potencjał!
Dołącz do wydarzeń Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Starterze!

Tegoroczna edycja Tygodnia odbędzie się w dniach 16-22 listopada.

 

Wydarzenia, które odbędą się w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości w Starterze dostępne są pod adresem:  http://stp.inkubatorstarter.pl/ - tam mogą się Państwo zapoznać z harmonogramem wydarzeń i dokonać zapisu na wybrane spotkania. 

view szablon artykułu

Kapitał Ludzki, Narodowa Strategia SpójnościPomorskie w UniiUnia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.