Już 21 kwietnia konferencja pn.: „Inteligentne specjalizacje – co dalej?”

$image_alt

Konferencja poświęcona będzie dyskusji o tym, jak skutecznie wykorzystywać środki unijne na badania i rozwój, zwłaszcza w działalności przedsiębiorstw. Konferencja będzie również okazją, aby uroczyście zainaugurować funkcjonowanie Rad Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

Konferencja „Inteligentne specjalizacje – co dalej?"

21 kwietnia 2016 roku

Gdańskie Centrum Muzyczno-Kongresowe na wyspie Ołowianka, Sala Jazzowa
ul. Ołowianka 1, Gdańsk

 

Gościem konferencji będzie między innymi pan Jerzy Kwieciński, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, które odpowiada za realizację polityki krajowych inteligentnych specjalizacji oraz wdrożenie tzw. Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Konferencja organizowana przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego oraz Fundacją Konrada Adenauera, odbędzie się 21 kwietnia 2016 r. w Gdańskim Centrum Muzyczno-Kongresowym na wyspie Ołowianka (ul. Ołowianka 1) w godz. 10:00 – 17:00. W przypadku chęci udziału proszę o rejestrację na stronie https://rejestracja.ibngr.pl/konferencje/. Osobą kontaktową z ramienia IBnGR jest Martyna Kostyra (tel. 58 524 49 53, e-mail: martyna.kostyra@ibngr.pl).

view szablon artykułu

Kapitał Ludzki, Narodowa Strategia SpójnościPomorskie w UniiUnia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.