InfoShare 2015!

$image_alt

Jedna z największych konferencji Tech & New Media w Europie odbędzie się 11 i 12 czerwca w AmberExpo w Gdańsku. Ponad 3500 uczestników i 80 prelegentów z całego świata, networking na bursztynowym stadionie, specjalna strefa dla startupowców i inwestorów – Startup Zone, a także wydarzenia kulturalne i plenerowe. Dziewiąta edycja infoShare to moc wydarzeń!

InfoShare 2015 to  
merytoryka,
networking,
idee,
twórcy oraz międzynarodowe sukcesy

Od pierwszej edycji w roku 2007, infoShare rozwinęło się do imponujących rozmiarów – mówi Grzegorz Borowski, jeden z organizatorów. – Konsekwentnie poszerzamy spektrum merytoryczne konferencji, zwiększając jednocześnie jej zasięg. W kreatywnej przestrzeni Miasta Gdańsk spotkają się ponownie przedsiębiorczy, twórczy specjaliści oraz CEO nie tylko z Polski, ale i całej Europy – podsumowuje.

Tegoroczna edycja infoShare umozliwia udział nie tylko w wykładach, ale także w warsztatach oraz panelach dyskusyjnych, związanych z tematyką m.in.: software development (frontend oraz backend), UX design, digital marketing oraz entrepreneurship.

Podczas tej edycji swoją kontynuację będzie miała Wprowadzona w ubiegłym roku Startup Zone, organizowana przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Startupy będą mogły zaprezentować swój pomysł i zainteresować nim inwestorów na kilka sposobów. Jednym z nich jest udział w Startup Expo – przestrzeni gromadzącej najbardziej innowacyjne projekty z całego świata. Startup Zone to także szansa na występ na startupowej scenie (Startup Stage) oraz walkę o tytuł najlepszego startupu – Startup Contest. Dodatkowo, jednego z polskich finalistów Startup Zone czeka w tym roku specjalna nagroda. Wybrany zostanie startup, który jako reprezentant naszego kraju pojedzie do Kopenhagi na międzynarodowe finały Creative Business Cup! To będzie wyjątkowe wydarzenie! – podsumowuje Meller.

Na uczestników czeka wiele atracji – m.in. wyścigi smoczych łodzi czy poranne beach running. Nie zabraknie miejsca na spotkania z inwestorami, networking czy relaks.

Podstawowy udział w infoShare pozostaje oczywiście bezpłatny, jednak organizatorzy przygotowali także szereg zróżnicowanych biletów uprawniających do wzięcia udziału w dodatkowych aktywnościach, głównie związanych z networkingiem.

Rejestracja pod adresem: www.infoshare.pl

Źródło: http://www.gdansk.pl/biznes,870,35888.html

 

view szablon artykułu

Kapitał Ludzki, Narodowa Strategia SpójnościPomorskie w UniiUnia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.